Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tesztek ha a munkában tör...

Mit tesztek ha a munkában tör ki rajtatok az influenza?

Figyelt kérdés
Pl rögtön hazamentek, vagy ledolgozzátok még azt a napot, vagy bejártok betegen is.

2018. jan. 11. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Otthon a sok ostoba balfx kolléga lazán bejárt betegen, és nem kellett egy hét, hogy mindenkit végigfertőzzön!


Itt a FŐNÖK simán hazaküldi három napra, ha bejön betegen. Megmondja neki, hogy le se pakoljon, de 3-4 napig az iroda közelébe se jöjjön.

Inkább pihenjen, gyógyuljon meg, de egyrészt nem hatékony akkor a munkája félholtan, másrészt tényleg beteg lesz a fél csapat. :)


Jófej pasas, és szerintem tök igaza van. Teljesen feleslegesen kókadozik ott napokig meg mártíkodik, hgoy "de bejövök, mert...", ha érdemi munkát képtelen végezni.

2018. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajna bent kell maradni,nem volt még példa rá,hogy emiatt hazaküldtek volna..Sőt,táppénzre se nagyon lehet menni,csak nagyon nagyon szarul kell lenni ahhoz.Mivel kevesen vagyunk nincs ember.Jelzem élelmiszer bolt..Ha nem mennék be pl egy reggel,nem lenne kasszás ,mert egyedül vagyok.Sajnos ez van:(
2018. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Élelmiszer boltban influenzásan? Csudajó. Hány embert fertőztök össze?
2018. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha belegondolok, hogy így tényleg nem is olyan hatékony a munka, és az ember meggyógyulni sem tud rendesen, mert nem tudja kifeküdni (a szövődmények csúnyák tudnak lenni), és ott a veszélye, hogy át is adhatod másnak, hát persze, hogy logikus, hogy nem kéne menni. De! Tényleg a mai világban magasról tojik rá a főnök (tisztelet a kivételnek!!!), hogy a taknyodon-nyáladon csúszol épp, akkor is menni kell. Tudom, mert engem már diákmelósként is így kezeltek, nem volt irgalom. 40 fokos lázzal, orromból dőlő lével mennem kellett, és én kértem bocsánatot a vevőtől, és égtem a szégyentől, de a csemegepulthoz raktak. Annyira szégyelltem, hogy volt, aki beszólt, hogy inkább nem kér semmit :( Nem tehettem róla, a főnök irányított. Amikor aztán tüdőgyulladás lett belőle, morgott, hogy ne köhögjek már, mert behallatszik az irodába.
2018. jan. 11. 15:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Megérne egy telefont a nébih-hez.:D
2018. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokan a (legalább) -40% fizu miatt nem maradnak otthon.
2018. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindig van nálam Lizin, ha érzem,hogy valami ki akar törni rajtam, el kezdem szedni, az esetek többségében másnapra teljesen elmúlik. Évek óta nem voltam náthás.
2018. jan. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos még hányás hasmenéssel,se nagyon tetszik nekik,ha nem megy az ember.Én a múltkor reggel betelefonáltam,hogy nem tudok menni,mert egész éjjel a wcn ültem,az volt a szerencsém hogy délutános lettem volna.Ha reggeles vagyok,akkor nem tudták volna megoldani.De másnap szombaton már mennem kellett,egész napozni.(Élelmiszerbolt)
2018. jan. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jézusum mi ez a mai világ/rendszer. Inkább megéri valami művésznek, énekesnek lenni vagy vállalkozni.
2021. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!