Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez a mellkasi/sziv...

Mitől lehet ez a mellkasi/szivfájdalom?

Figyelt kérdés
Pár napja néhol megjelenik egy ilyen nyomó ritkán enyhén szúró fájdalom a szivemnél bal felül a dobogásán semmi érdekeset nem vettem észre nem gyorsabb nem lassabb csak csupán kellemetlen érzés levegővételnél "nagynál" vagy épp kifújásnál nem vettem észre változást hogy jobban szúrna/nyomna. Most vettem be kalciumot mert azt olvastam az segíthet nem is az hogy fáj csak idegesít és kellemetlen nem tudok másra figyelni ilyenkor csak hogy mikor múlik már el . Fiatal vagyok 18 éves és eddig még nem volt ilyen esetem nem terheltem meg magam , és nem is csináltam semmi olyat ami szerintem kiválthatná. Orvoshoz nem akartam rohanni vele mert semmi mellette lévő hatás nem lépett fel a kellemetlen érzésen kivül , akinek esetleg van valami tippje vagy volt már hasonló helyzetben megköszönném ha segitene.

#szívfájdalom #mellkasi fájdalom nyomóérzés
2018. jan. 11. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oka lehet,még akár a stresz is. Szokszor a pánikroham is szivproblémákra utalo tuneteket utánozhat. Ha többszor elofordul,nem szunik,kérj beutalot belgyogyászazti és cardilogiai szakrendelésre.
2018. jan. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnapi kálcium bevétele meg 1 jó nagy alvás után most nem érzek különösebb kellemetlen érzést megnézzük pár napig és ha igy marad akkor nem lesz gond stressz az lehet , abból jut bőven mostanság.
2018. jan. 12. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!