Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak is van extrasystoleja...

Másnak is van extrasystoleja vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Másnak is van ilyen? És mitől,mert most is csak így hirtelen jött miközbe telefonoztam kicsit megijedtem s ennyi volt , s van amikor sport közbe is szokott ilyen lenni, szívem megállhat ettől?

2018. jan. 11. 23:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
extrasystoléja az emberek 60%-nak van, tehát rajtad kívül a világon 4,5 millárd embernek van. A legtöbben túlélik. [link]
2018. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Elvileg megállhat. De érdemes lenne kivizsgáltatni. Ritmuszavarok okoznak ilyet,és kulonbozo sziv elégtelenségek,billentyü hiba akár. Szivultrahangot csináltak már,vagy terheléses ékg-t?
2018. jan. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen a tavaly ultrahangom is volt meg elég sok ékgm,mert bele voltam betegedve abba,hogy extrasystolet érzek és mondták ha így folytatom nyugtató kell meg stb.. s akkor valahogy már nem érdekelt de most megint kezd zavarni,hogy érzem s főleg,hogy írtad,hogy megállhat a szívem pfu
2018. jan. 11. 23:49
 4/23 anonim ***** válasza:

Elofordulhat ,nagyon ritkán.

de ha szokszor érzed,annak oka van. Lehet szervi de pszichés is. Nekem paroxizmális tahycardiám van,mikor megállt pitvarfibrilácom lett. De nekem a pulzusommal van gond,h nyugalmi helyzetben is 100 felett teker. Én verapamilt szedek rá,ez leviszi 100 90 kb a 120 152 rol.


Orvosnak jelezd az a tiszta.

2018. jan. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De tavaly mar voltam sokszor
2018. jan. 12. 00:11
 6/23 anonim ***** válasza:
Extra előfordul bárkinél,de ha allondosul,sot vannak kisérő tunetek,rossz érzés stb ,azt jobb kivizsgáltani,elsődlegesen a rizikofaktorokat kell kiiktatni,koffein,kola,stresz,alkohol cigi stb. Egy enyhe nyugtato, és egy béta blokko lehet h segitene.
2018. jan. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Semmi karosat sem csinalok, evek ota sportolok nem ertem akkor mitol van s felek hogy megall a szivem, mar voltak kivizsgalasaim s azt mondtak minden oke de akkor is jonnek elo
2018. jan. 12. 00:31
 8/23 anonim ***** válasza:
Értem. Sportolásnál jelentkezik csak vAgy nyugalmi szituacioban is?
2018. jan. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Mindkettonel, de van ugy honapokig semmi bajom aztan hirtelen megint jon
2018. jan. 12. 01:21
 10/23 anonim ***** válasza:
Erdekes h honapokig semmi majd ujra elojon. Az h mikor jon elo bekéne loni h mihez kotheto nagyjábol Gyogyszert nem szedsz rá semmit akkor? Se béta blokkoló se nyugtató? Szerintem jelezd a dokinak h újra elojott. Az sokat segit ha betudod loni h mikor jelenik meg,milyen évszak esemény utan, stb ilyenre gondolok ez alatt.
2018. jan. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!