Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A héten egy reggel még soha...

A héten egy reggel még soha nem tapasztalt tünetem volt. A látásommal volt gond, a látótér közepén láttam élesen, a periférián kifelé haladva egyre homályosabban láttam. Majd társult hozzá egy a korábbiakhoz képest erősebb fejfájás. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Kénytelen voltam gyógyszert bevenni, mert mennem kellett dolgozni. A látásom kb. 10 perc alatt helyrejött. A fejfájás is elmúlt, de ha lehajoltam vagy köhögtem, akkor "belenyilallott".Mi történhetett?
2018. jan. 13. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg migrénaurát láttál, majd utána jött a migrén. Ez a kettő legtöbbször együtt jár. SOk mindenkinél.

Írd be google-be és nézd meg a képet.

2018. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Soha sem hallottam róla, rákerestem, néhány cikket elolvastam, valószínű az volt. Arról viszont nem olvastam, mitől van?
2018. jan. 13. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt még más se tudja.
2018. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2018. jan. 14. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!