Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a teendő ha az orvos nem...

Mi a teendő ha az orvos nem tudja mi a bajom?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni! Férfiként kb fél éve égető csipős érzést éreztem pisilés és ejakuláció után, mely néha napján ejakuálásnál egy kb. 1 órás erős fájdalomba ment át, amikor is azt érzem pisilnem kell, de nem tudok, és 1 órán keresztül fájdalommal kísérve kell ezt az ingert elviselnem.


Azóta már kezeltek gombára, fertőzésre, nemi betegségre, voltak krémek, alfablokkoló, 3 féle antibiotikum, 4 hetes antibiotikum kezelés és még mindig nem múlt el. Már második orvos vizsgált meg, de nem talált semmit, labor sem talált semmi, már mindketten elküldtek hogy ne menjek vissza mert nem tudnak mire gondolni, az utóbbi azt mondta hogy ő már csak pszichológiai okra tud gondolni.


Nekem ilyen problémáim is vannak, voltam már ezzel kapcsolatban is pszichológusnál, nem jött be, pár hét múlva megyek pszichiátriára, ha ott kapok gyógyszert, azok enyhíthetnek ezen? Vagy mit kéne tennem? Még több orvoshoz menni?


2018. jan. 14. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem először a pszichológushoz menj. Várd meg mi lesz. Hatnak-e a gyógyszerek. Ha nem, próbálkozhatsz tovább keresni a szervi okokat. Én ezt tenném.
2018. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!