Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tud az ember önként szomjan...

Tud az ember önként szomjan halni?

Figyelt kérdés
Tudom viccesen hangzik de annyian kérdezték hogy meddig bírja az ember stb stb hogy felmerül a gyanú hogy ön pusztító gondolatok álltak a háttérben. Szóval. Tud az ember önként szomjan halni, vagy ez kizárt elképzelés. Mondjunk ha van nála altató egy valaggal, és amikor felébred mindig becsap belöle egy adagot,úgy esetleg. Szerintem. Tiszta állapotban szerintem esélytelen.

2018. jan. 16. 02:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha bezárod magad valahova és lenyeled a kulcsot akkor igen. De egyébként kétlem. A mai emberek nem tanultak biológiát? 3-4 nap víz nélkül és vége. De ki választana magának ilyen szörnyű halált? Elagonizál az ember sokáig.
2018. jan. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vannak akik így gondolnák az öngyilkosságot. De szerintem ez igy nem igazán működne,mivel nem bírna uralkodni magán senki. Vagy csak akkor ha direkt lakatlan helyre megy. De még úgy is esélytelen. Szerintem.
2018. jan. 16. 05:00
 3/5 anonim ***** válasza:
igen volt ilyen észak írországban éhségsztrájk miatt
2018. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem éhen halt?
2018. jan. 17. 06:52
 5/5 anonim ***** válasza:
de, de ha az megy akkor a 3 nap alatti kiszáradás is megy szerintem
2018. jan. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!