Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyfolytában álmos vagyok, de...

Egyfolytában álmos vagyok, de nem tudok aludni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Többféle altatót kipróbáltam, az imovanet, bioco-t,(ezeket szedem most is) és még pár természetes altatót aminek semmi hatását nem éreztem.A fent említettektől se tudok mindig aludni, de legalább nyugodt vagyok tőlük este. Ha mégis elalszom, nem tudok felkelni, akár 8-9 óra alvás után sem. Ha mégis sikerül(ma sem sikerült), akkor elmegyek iskolába, és bármennyire érdekel a tananyag, ülve elalszom, vagy a padon fekve, hazafelé is a buszon. Nem tudom, hogy mit tudok kezdeni ezzel az egésszel, nálam ez több éve tart, egészségesen is táplálkozom. A kávé vagy az energiaital semmit nem segít, vagy csak jobban elálmosít. Állítólag a banán és a méz felélénkít, de ennek a hatását sem éreztem soha. Amikor sötétedik, ez az álmosság szinte teljesen elmúlik, elkezdek pörögni. Voltam már pszichológusnál is a problémámmal, de csak egy olyan elalvási "taktikát" ajánlott, amit ismertem előtte, és próbáltam sokszor, de nem segített.

Bele tudnék ebbe az egészbe őrülni már. Idén érettségizek, az alvás problémáim miatt szinte mindenből csak 2es vagy 3as vagyok, nem tudok semmire koncentrálni az álmosságom miatt, félek, hogy érettségin is ez lesz, és elb*szom teljesen a jövőmet. Bármi tanács?...



2018. jan. 16. 11:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzáírni, hogy a pszichológus nálam egy "durvább" depressziót is észrevett, de nem hiszem, hogy már 4-5 éve emiatt van ez az egész.
2018. jan. 16. 12:00
 2/6 anonim ***** válasza:
A Hova Noctis bevont tabletta egy hagyományos növényi gyógyszer, amely macskagyökér és golgotavirág száraz kivonatát tartalmazza, A készítmény a stressz által okozott elalvási nehézségek kezelésére javasolt.
2018. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akinek problémát okoz az elalvás, azon segíthet az almaecet. A recept pofonegyszerű: 3 kanál mézhez 3 teáskanál almaecetet kell adagolni, jól összekeverni, majd lefekvés előtt 2 teáskanálnyit bevenni. Az almaecetben található kálium, vas és magnézium nyugtatólag hat. Ezt a receptet ajánlják azoknak a várandós nőknek is, akik émelygéssel viselik a terhességet.


[link]

2018. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Mozogj, fáraszd le magad.
2018. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gigike86 válasza:
Én is ezzel küzdök gyerek korom óta.. 33 éves vagyok, az egész életem romokban emiatt.. Próbáltam már én is mindent, a legerősebb tiszta amerikai macskagyökér kapszulától ami 560mg-os... Minden féle gyógynövényes cuccig mindent.. Egész nap kemény agyi és fizikai munkát végzek, de az se hat.. Semmi nem segített nekem sem. Most tartok a 0,25-ös sanaxnál ami segít, de arra meg nem akarok rászokni, mert horror dolgokat írnak a leszokásáról.. Teljesen átérzem a szenvedésedet, én már kezdek megőrülni, hogy nem tudok sose aludni, 1-2-3 óra alvásokkal meg másnap egy zombi vagyok, képtelen vagyok bármire is.. :( Te találtál azóta esetleg bármit ami segített neked?
2019. nov. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor én szenvedtem inszomniában, ráakadtam Horváth Ágnes alvástrénerre. Végül nem mentem el hozzá, így em tudom, mennyit ér a munkája, csak gondoltam, megosztom veletek az infot, hátha valaki rászánja magát.
2019. nov. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!