Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire lehet komoly?

Mennyire lehet komoly?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben elég feszült vagyok, viszont nincsenek fizikális tüneteim. Egyedül azt veszem észre, hogy nem tudok koncentrálni a tanulásra. Mindjárt vizsgázok, nem tudok semmit, de érdekes mód teljesen nyugodt vagyok. Pedig ilyenkor izgulni szoktam. Annyira máshol járnak a gondolataim, hogy már ez sem vált ki idegességet. Ti szedtek valami "agyturbót"?

Aki hasonló cipőben jár/járt, mit javasoltok?



2018. jan. 18. 08:04
 1/4 anonim válasza:

Ne szedj semmilyen gyógyszert szerintem. Én 24 éves vagyok, nagyon keményen tanulok 14 éves korom óta, de sosem szedtem ilyet és úgy is sikerültek a vizsgák.


Az a baj az ilyen "agyturbókkal", hogy rövid távon valóban növeli a koncentrációt, de hosszú távon mellékhatásai jelentkezhetnek, és még annyira sem fogsz tudni tanulni, mint azelőtt. Ne idegeskedj, ha nem sikerül, nem dől össze a világ, haladj a magad tempójában :)


Remélem tudtam segíteni

2018. jan. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Bár én nem pont arra gondoltam, hogy gyógyszereket szednék és hosszútávon, csak így vizsgaidőszakban vmi vitamint:)

Illetve még az a kérdésem, hogy ilyen szituban mit tettetek ami bevált?

2018. jan. 18. 09:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Ginzeng.


"A sokoldalú ginzeng egyre inkább elismert gyógynövény. A hatásért felelős vegyületek, a ginzenozidok a stressz által okozott tüneteket szüntetik meg, és növelik a szellemi, fizikai teljesítőképességet. A ginzeng alkalmazható a munkateljesítmény fokozására, a koncentráló képesség növelésére, betegség utáni lábadozásokban, fáradtság, kimerültség esetén"

2018. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg halolaj kapszula?
2018. jan. 18. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!