Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet változtatni a bioritmuson?

Lehet változtatni a bioritmuson?

Figyelt kérdés
Reggel 8-9-kor olyan vagyok, mint egy telefosott zokni, se hideg víz, se kávé nem segít, csak kóválygok, komolyabb elintézni valók kilőve. 11-12 óra, mire nagyjából észhez térek, délután jobb, de nem az igazi. És este, amikor aludni kéne, elkezdek jó lenni, majd pörögni. Éjfélkor már lelkesen nekiállok pakolni, motort szerelni, filmet nézni. Olyan szeretnék lenni, mint Anyukám, aki reggel pörög, és este fáradt/alszik.

2018. jan. 18. 08:42
 1/4 Kései Sirató ***** válasza:

Nem lehet alapjaiban megváltoztatni. Meg lehet próbálni, de soha nem leszel olyan, mint pl Anyukád.

Ez velünk született adottságunk.

Párválasztásnál jó, ha ugyanolyan bioritmusú párt találunk, mert ebből konfliktus is lehet.

2018. jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Te is rossz időzónába születtél, mint én...

Amúgy én még sosem láttam telefosott zoknit, de most már kíváncsi vagyok rá.

2018. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Felkeresendő a legközelebbi szomnológus, illetve alváslabor...
2018. jan. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 grénusné válasza:
Hát nálam már nincsenek hasonló gondok 28. án töltöm az 51 évemet kb 3.4 órát alszom naponta.Bár volt mikor 20 órát aludtam és nem volt elég ! ,fél 6 kor kelek de van mikor hajnal 3 kor kezdek takarítani és 7 re végsem az egész házzal ,Ha reggel 7 kor kezdem nem végzek 1 szobával sem 18 órára .2 kor még nem alszom csak fekszem hagyom a többieket aludni ,Nejem az átállást az állandó gyógyszerem másikra váltása segítette ,6 éves korom óta szednem kel( Ideg méreg mérgezés )
2018. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!