Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Pihenés közben, alvó pózban miért emelkedik meg a pulzusom?

Egyébként is vagyok a pulzusommal kezelve, mert valószínűleg idegi okok miatt magasabb, de vag 3-4 napja, amikor lefekszek délutáni alváshoz, 10 perc fekvés után el kezd a testemben dörömbölni a szívem, pedig csak fekszem, és jó dolgokon gondolkodom. Naponta 15 mg Betalocot szedek. Olyankor hirtelen összegyűlik a fájdalom a szívem körül, egy kicsit kitartja ott, majd végighullámzik a testemen. Nagyon fura érzés. A bal kulcscsontomat is úgy szúrja most... meg az oldalamat is szúrta és a szívem tájékán is.

Mi lehet ez? Ártalmatlan?

Köszönöm

20/L

2018. jan. 18. 18:22  Privát üzenet  

A válasz
Nem tudom,de fekvéskor altalàban én is jobban érzem a szivem.Néha hajnalban mikor felülök fekvésből nagyon beindul a pulzusom.idegesitő.nekem mitralis prolapszusom van.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. jan. 24. 19:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A pulzusom napközben55-65 között mozog. Munkára emelkedik 70-80 között. Estére tv nézéskor akár 50re is lemegy. Nem túl alacsonyak az értékek? Főleg napközben az 55 este pedig az 50?
Szio Napi két kávét iszok mindig, egyet kelés után, egyed délután. A eeggelitől mindog felmegy a pulzusom kb 90-re Délutánitól nem emelkedik nagyon semmit. Motől lehet ez? Lesz...
Miért emelkedik meg a pulzusom dohányzás közben?
Faradtsagtol lehetnek extrasystolek, es lehet az is, hogy faradt vagyok s kicsi mozgas utan mar kicsit jobban emelkedik a pulzusom mint szokott, faradtsag tud ilyent okozni?
Amikor meleg vízből kiszállok, akkor alig kapok levegőt és a pulzusom is a duplájára emelkedik. Miért?
Miért emelkedik meg mindig a pulzusom?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!