Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már valakivel hasonló?

Volt már valakivel hasonló?

Figyelt kérdés

14-én reggel pont reggeles voltam, előtte nem bírtam aludni már felkeltem hajnal 2-kor, lényeg a lényeg hogy onnantól teljesen szét van az agyam, tompa, figyelmetlen vagyok, vezetésnél például legalább 2-3x annyira kell figyelmen azon útvonalon ahol közlekedek, ami máskor csukott szemmel is menne.

Volt hogy már zöld jelzés jött, én meg másodpercekkel később észleltem.


Ha beszélnek hozzám csak hirtelen egy gyors hadarást és a hangot hallom, a mondanivalót nem.

A látásom is lassú, kétszer megnézek valamit hogy arra van-e szükségem, valamint hogy nehogy elejtsem stb


A napokban előfordult továbbá hogy össze vissza aludtam ahogy időm engedte, pl hazajöttem és este fél 9-től másnap 17 óráig is aludtam, persze fel voltam néha de vissza aludtam, lehet ez okozná hogy össze vagyok kavarodva?


25 évesen nem gondolnám hogy komoly lenne, mert szerintem az össze vissza alvás okozhatja amit nem tudom hogy lehetne rendbe tenni. Sehol nem fáj, szóval érdekes


2018. jan. 20. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A dekoncentráltságod abszolút okozhatja az alvás hiánya, rendszertelensége.

Próbáld meg valahogy rendbe tenni, rendszert vinni abba, hogy mettől meddig alszol, a beosztásodhoz igazítva persze. 7-8 óra legyen meg lehetőleg.


Emellett lehet át kellene gondolnod az étkezési szokásaid. Sokszor okoz problémát a nehezen emészthető ételek rossz mennyiségben, rossz időben fogyasztása.

Kávé, energia ital?


Pl. én nem tudok úgy rendesen aludni, ha eszem lefekvés előtt. És délután már csak könnyű ételeket eszem. Máskülönben állandóan felébredek, össze-vissza álmodok. Másnap pedig KO. Figyelmetlen vagyok, álmos és abszolút haszna vehetetlen.

2018. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát a rossz alvás eléggé kikészíthet agyilag, idegileg.Miért nem tudsz rendesen aludni? Ezen kéne változtatni.Próbálj minél többet pihenni.Koffeines italokat ne igyál, csak nyugtató hatásúakat.Ha nem javul, menj orvoshoz.
2018. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Reggelente szoktam inni egy kávét de nem sok értelmét látom ugyanolyan vagyok vele mint nélküle, energiaitalt a délelőttös munkában szoktam mert máskülönben dél magasságában állva is elalszok, amiatt hogy esténként nem tudok aludni munka előtt, pedig több éve dolgozom itt, semmi izgalom nincs már benne.
2018. jan. 20. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!