Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindig azt várom, hogy teljen...

Mindig azt várom, hogy teljen az idő. Más is van így? 21/L

Figyelt kérdés
Sose jó a jelenlegi helyzet. Pl most már besokkalltam a téltől, és betegesen várom, hogy jó idő legyen. Aztán megyünk nyaralni és azt is nagyon várom már. Várom, hogy meleg legyen, sokáig világos. És bármi lesz az életemben valamennyi idő múlva, mindig csak azt várom. Ezzel nemis lenne baj, csak ahogy velem van, már durvának érzem. És mindennel így vagyok. Remélem értitek... ti is vagytok így ?

2018. jan. 28. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak most hogy vasárnap itt kell ülnöm az irodában egész nap...


Amúgy meg csak néha, a nagyobb eseményeket várom, aztán amikor megtörténik akkor olyan gyorsan elrepül mintha meg se történt volna...

Így megy el az ember mellett az élet, erre figyelj oda, mert tényleg lemaradsz a saját életedről. Én max 23nak érzem magam, de a 14 éves kori dolgaim is olyanok mintha néhány hónapja lett volna...

N33

2018. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En utalom, ha epp nem varok semmit, az annyira rossz... Mondjuk en leginkabb a hetvegeket varom, az meg mindig van ;)
2018. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, mindig azt várom, hogy jöjjön valami jó. De nem akarom siettetni az időt, így is pokoli gyorsan telik.


L/19

2018. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Tűzzél ki magad elé valami negatív célt, akkor nem fogod várni. (pl, hogy elmész béltükrözésre)
2018. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dq ***** válasza:
LOL
2018. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne hagyj üresen egy percet se. Ha kitöltöd az időt nem is jut eszedbe máson agyalni.
2018. jan. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!