Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hőemelkedés hetek óta, nit...

Hőemelkedés hetek óta, nit havasoltok? If

Figyelt kérdés

Náthás vagyok.

Nem tudom, hogy hogyan leget ekkora szerencsém, hogy állandóan beteg vagyok, mindig elkapom.


2018. jan. 30. 02:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ládom dèdleg dádhás vagy,mee rámend az irásdudásodra..
2018. jan. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak hajnal volt.
2018. jan. 30. 08:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál?
2018. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem...
2018. jan. 30. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 4 napja itthon fekszem hőemelkedéssel már de azért hétfőn voltam orvosnál meg ma is mert nem javultam.Ma végre írt fel nekem gyógyszert (antibiotikumot) Influenza időszak van sajnos. :/

Az immunrendszeredet kellene erősíteni vitaminokkal,gyümölccsel és a sok folyadék is nagyon fontos.

Valamint nekem a forró italporok is segítenek kicsit.



Mielőbbi gyógyulást kívánok neked! :)

2018. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem megyek orvoshoz.

Engem úgy elküldött mindog a gyerekorvos ilyennel, hogy csak szimulálok, nincs bajom.

Pedig mentem oda 38,7 fokos lázzal, sápadtan, izomfájdalmakkal, úgyhogy előtte nap a tanár küldött haza, az meg elzavart. És azt mondta anyáméknak, hogy vigyenek pszichológushoz, mert semmi szervi bajom.

Én kifekszem magam is, meg veszek be Rubophent, nem kell igazolás, de bosszantó, hogy hetek óta nem múlik el a torokfájásom és a hőemelkedés. De mindegy, nem ezért van a tb.

Őriszentpéter Dr.Sz.G. Csak ajánlani tudom, megállapítaná, hogy te os pszichiátriai eset vagy. És ilyeneknek van diplomája

2018. jan. 31. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!