Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már valakinek nem forgó...

Volt már valakinek nem forgó jellegű szédülése?

Figyelt kérdés
És, ha igen kiderült az oka?

2018. febr. 3. 22:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen,stresszelés miatt volt,végül pánikbetegség lett belőle.
2018. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És folyamatosan érezted? 0-24?
2018. febr. 3. 23:22
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Idegi kimerültsèg okozta.
2018. febr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Igen,sajnos egész nap szédültem.Reggeltől,estére egy picivel jobb lett,de nem múlt el.

Nem érzed,hogy magas lenne a pulzusod?Mióta van ez a dolog?

Van esetleg valami stresszfaktor az életedben?

2018. febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Csatlakoznèk az előttem szólóhoz. Igen, egèsz nap tartott. Reggel csak a fal mellett tudtam közlekedni. Fèlelmetes èrzès.
2018. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

elmúlt magától?

Rám egy évben párszor ramjön. De akkor folyamatosan 0-24 érzem, és semmit nem tudok rendesen csinálni tőle. Rettenetesen megnehezíti a mindennapjaimat.

És nem forog velem a világ, hanem feszít a fejem, bizonytalanság erzés van benne, mintha bármikor elájulnék, meg ilyen lebegés érzet.

Kiderült, hogy szívritmuszavar van, amivel meg is fognak műteni (katéterezni) az orvos szerint az is okozhet ilyen tünetet. De a szívritmuszavarom mindig van, viszont ez a “szédülés” nem. Szóval nem vagyok benne biztos, hogy tényleg a szívem okozza:(

Nektek is ilyen jellegű érzésetek volt?

2018. febr. 3. 23:35
 7/21 A kérdező kommentje:
A vernyomasom alapvetoen alacsony. Pulzusom is. De ez vszinu a szivritmuszavar miatt. Viszont amióta világ a világ alacsony vernyomasom volt, és nem éreztem ezt az érzést a fejemben. Ezért sem értem...
2018. febr. 3. 23:37
 8/21 A kérdező kommentje:
*bocsanat a rengeteg hibaert es elirasert, telefonrol nagyon bèna vagyok
2018. febr. 3. 23:39
 9/21 anonim ***** válasza:

Igen,pont olyan,mint amit leírtál.Sokszor úgy éreztem,hogy mindjárt elájulok,nem tudtam hirtelen felállni,megfordulni,de ha siettem valahova,akkor az is rontott a helyzeten.

Ha nem stresszelsz,akkor valószínűleg a szervi baj okozza nálad.

Nekem magas volt már reggel a pulzusom,100 körüli..

2018. febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Talán, fèl èvig is eltartott. De tudni kell, hogy pánikbeteg voltam elèg hosszú ideig. Tehát, mint azt írtam is az előbbiekben, nálam idegi kimerültsèg okozta....
2018. febr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!