Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Úgy érzem teljesen ki vagyok...

Úgy érzem teljesen ki vagyok merülve idegileg. Ki mit tanácsol? Hogyan lehetne ezen túllendülni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időkben úgy érzem egyre fáradtabb vagyok és nincs kedvem semmihez, reggelente alig bírok felkelni. Napközben végzem a munkám (bár 1-1 nap nagyon nehéz az energiaszintem fenntartani), de mire hazaérek úgy elfáradok, hogy bedőlök az ágyba. Sokszor a családomnak sem úgy szólok vissza, ahogyan kellene, de ők is nagyon sok dologgal kikészítenek, amik régóta raktározódnak bennem, de 1-1 ilyen nehéz nap után kibukik belőlem. Illetve egy ilyen nap után nincs kedvem beszélni, de ahogy beérek az ajtón már kérdezik hogy mi van velem? Elmondom, hogy rossz napom volt és akkor nekem állnak, hogy hülye vagyok. Ha mondok valamit kiforgatják a szavaim, akkor abból veszekedés van. Sokkal érzékenyebb vagyok.. A munkahelyen is észrevették, hogy kevesebbet beszélek, de néha már úgy vagyok vele, hogy ha megszólalok se jó, inkább tartottam volna azt is magamban.

Nem tudom mit kellene tennem. Mióta haza költöztem (egyetemre más városba jártam és kollégista voltam) itthon nincsenek úgy barátaim, akik meg elvileg vannak nem olyanok és velük nem is szívesen találkozok már, mert nem nagyon lehet velük programot szervezni. Pedig úgy érzem, hogy nekem inkább kikapcsolódni kellene, nem azzal akarom tölteni az időt, hogy másnak panaszkodok, miközben lehet nem is érdekli. Párom nincs. Úgyhogy ezért érdekelne, hogy ki mit javasolna, hogy mit tegyek? Korábban a zenehallgatás is segített a stressz oldáson, de ma már nem. Szerintem rengeteg stressz gyűlt most bennem össze és rettentő fáradtnak érzem magam.



2018. febr. 6. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Te magad leírtad, hogy mit kellene tenned. Segítek, a 17. sorban van, a kisbetűs szövegrészben.
2018. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha valaki csak gúnyolódni tud, akkor inkább ne írjon semmit. Van millió más kérdés ahová az ilyen emberek kifejthetik a véleményüket, efelett a kérdés felett ugorjon át az akit nem érdekel...
2018. febr. 6. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Vastabletta folsavval (NeoFerro Folgamma), B-, C- és D-vitamin, magnézium, Omega3 kapszula, napi rendszerességgel. (A vasat a C-vitaminnal együtt ajánlott bevenni a jobb felszívódás miatt, ugyanezen okból lehetőleg étkezésektől távoli időpontban.)


Plusz sport vagy legalább séta, sok friss levegő, és sok folyadék.

2018. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!