Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon kiszárad az orrom...

Nagyon kiszárad az orrom munkában. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Melóhelyemen eszméletlen száraz a levegő (egy gyárról van szó) és nekem nagyon ki tud száradni az orrom ilyen körülmények között. Olyan, mintha egy marék, éles kavicsokal teli homokot szórtak volna az orrüregembe. Fújásnál vérzik is, és nagyon fáj egész nap ameddig itt vagyok. Ablakot nyithatnék, de 3 másodpercen belül a nyakamon lihegne vagy 5 kollégám, hogy fáznak. Tudnék valahogy helyileg "párologtatni" itt magamnak? Vagy esetleg valami krémet/kenőcsöt tudtok ami segítene? Bármi jó lenne, csak megoldja. A problémát... Amint kiteszem melóhelyről a lábam megszűnik a gond.
2018. febr. 6. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Coldastop orrolaj (vagy orrcsepp). Helyreteszi a kikészült orrnyálkahártyát. Igyál sokat.
2018. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

DM-ben láttam sóoldatos orrsprayt, én is akarok venni, mert iszonyú száraz a levegő, mikor hideg van, és erősen fűtenek.

Egyébként anyukám egyszer kórházba került elállíthatatlan orrvérzéssel, és mikor hazajött, gyógyszertári vazelint adtak neki, hogy azzal kenegesse.

2018. febr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget 😊
2018. febr. 7. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!