Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Frontin mennyire veszélyes...

Frontin mennyire veszélyes úgy, ha csak ritkábban szedem, alkalmilag?

Figyelt kérdés

Nem minden nap,csak heti kb 2 alkalommal 0,25-öst.Vagy mikor nagyon szorongok vagy felmegy a pulzusom es vérnyomæsom.Igy is ræ lehet nagyon szokni? Ha leviszi a vérnyomàst ęs pulzust,az igazolhatja hogy nem szivbajom van,hanem idegi?

Tehat a rendszertelen frontin szedés kàros e?


2018. febr. 20. 01:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 2016-ban 4 hónapig szedtem majdnem minden nap egy 0.5-öst, amint megoldódott a problémám azóta nem vettem be 1et se és nem vettem észre semmi elvonási tünetet.
2018. febr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Kb. 25 éve pánikbeteg vagyok és mindig csak alkalomszerűen szedtem a 0,25 mg-os Xanaxot (ugyanaz, mint a Frontin). Nem hiszem, hogy így veszélyesebb lenne, mint rendszeresen, sőt! Kevésbé mérgez, viszont jobban 'kiüt'.


Igazolhatja az idegi problémát, de attól még javaslom a biztos kizárásra kardiológus felkeresését!

2018. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Amúgy van Helex sr-em is, akkor ez is ugyanaz, mint a frontin? Az nagy baj, hogy kb 1 éve lejárt a szavatossága? Bontatlan, sértetlen csomagolásban van.

2018. febr. 20. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!