Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Délután fele fáradt és szomork...

Délután fele fáradt és szomorkás lesz a hangulatom, mitől?

Figyelt kérdés

17 F


Mostanában egyre fáradtabbnak érzem magam a délután folyamán. Napi 7-8 órát alszom, szociális életem rendben van, heti 37 tanórám van, egyébként meg jól megy a suli. Barátnőm nincs, ami néha el tud szomorítani, de túl tudom tenni magam rajta. Családban nincsenek gondok/viták,se anyagi gondok, az egyetlen ami probléma az a nagymamám állapota, mivel kemoterápiára jár már pár hónapja. Itthon általában gépezek, haverokkal dumálok. Az étvágyam jó és mozgok is általában napi szinten mozgok. De nem értem, hogy mitől lesz rosszabb a hangulatom délutánra és mitől leszek fáradt. Valakinek valami ötlet?



2018. febr. 21. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinel igy van, en inkabb faradtsagnak mondanam, ami ram szokott torni minden delutan 1-2 orara, olyankor van, hogy elalszom, de parszor sikerul "tullendulnom" rajta, es onnantol mar megint nem vagyok faradt :D a sport sokat segit amugy, szoval amikor hazaersz, ne lustulj, inkabb mozogj!
2018. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!