Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vercsikok pottyok a kopetben....

Vercsikok pottyok a kopetben. Mitol?

Figyelt kérdés
Anyukammal elek, aki atment egy durva influenza szeru akarmin kb ket hete. Ereztem utana hogy nalam sem stimmel valami, bar a torkom nem fajt, de hidegrazas, hoemelkedes, hanyinger (ami ritkan van nalam), rossz kozerzet jelentkezett. Vettem neo citrant es elkezdtem augmentint szedni, 2-3 nap alatt elmult minden tunet. Az elmult napokban viszont azt vettem eszre h napjaban kb ketszer pici verpotty vagy eppen vercsik van a kopetemben. Nem kohogok, nem kohogessel jon fel, szimplan kopok egyet v fogmosas utan jelentkezik a dolog (nem inyverzes, az tuti) Mi lehet a bajom? Regebben 1-2szer elofordult h pl az orromban megpattant egy er es veres volt a zsepi fujasnal, de ez ritka volt, verkopes meg tart kb 3-4 napja mar. Nem allando, napi 1-2, es ugyerzem eleg szaraz a nyalkahartyam. Pl nemtudok kohogni sem, szaraz az orrom es a torkom egyarant. Mi bajom lehet?
2018. febr. 22. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha fogmosás után jelentkezik, akkor valószínű vérzik az ínyed.
2018. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem csak akkor. Biztos, hogy nem az, szokott olyan is lenni, az sok vér, azt felismerem, mert sérül olyankor az ínyem. Ez más, mélyebbről jön, és beletapadva a slájmba :S Nem sok vér, vagy egy pici vérpötty, vagy épp egy csík, sztem ha nem nézném a köpetem fel sem tűnne. Olyan mintha belül megpattanna mindig egy ér, régen az orromban volt ilyen, ill. wczés után az erölködéstől pár alkalommal. De most ez nekem ijesztő, nyálkahártyám száraz, orrom gyakorlatilag fújni se kell, mert teljesen száraz vagyok belülről. Lehet hámsérülés, vagy rák, én már mindenre gondolok :S
2018. febr. 22. 15:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!