Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egész napos hányinger és...

Egész napos hányinger és fáradtság. Mitől lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és szűz szóval biztos nem vagyok terhes.

2 hete reggelente hányingerrel és hasfajassal kelek fel ami evés után kicsit elmulik. Iskolában kb 10 óra után nagyon hányingerem lesz, megprobalok enni, de akkor még rosszabb. Nyomás van a nyelőcsővemnél és nagyon hányingerem van egész nap. Otthon ahogy hazaerek eszek egy kicsit megprobalok tanulni de 6-7 óra között már muszáj lefekudjek aludni. Tudom hogy ez nem normális és emiatt nagyon rosszul érzem magam. Már reggel félek hogy aznap milyen rosszul leszek, és csak a nap végét várom hogy aludhassak más jó dolog úgyse történik velem.

Torna órákon eddig én voltam a legjobb de mostanában egy kör futás után az ájulás kerülget.

Szerintetek milyen orvosokhoz kéne elmenjek, mert mostanában még élni sincs kedvem...


2018. febr. 24. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szorongsz valami miatt és ezért vagy rosszul? Ha nem, akkor viszont érdemes lenne elmenni a háziorvoshoz.
2018. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nálam a vérszegénység okozott folyamatos fáradságot. Egy vérvétel nem ártana.
2018. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg epebántalmak?
2018. febr. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!