Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Parkinson korra mennyi esély...

Parkinson korra mennyi esély van 18 évesen?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, mert remegnek/rangnak a szám körül az izmok, ha kinyitom a szám. Néha az irasom is gorcsos és néha a jarasom is csoszogo. Hipochonder vagyok, vagy van okom aggodni a parkinson miatt?
2018. febr. 24. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Nagy esélyed van, és még Alzheimer kórra is!
2018. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szinte semmi.
2018. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 exelant válasza:
Sajnos ilyen idősen is elérhet ez a betegség. Nálam is volt már ilyen vendég, aki huszonévesen jött ide hozzám kezeltetni magát, s már arról beszélt nekem a kezelése közben, hogy milyen komplex betegsége van, az egyik, amit már megállapítottak nála , az a Parkinson kór. De még ez kordában van tartva, gyógyszerekkel, s ha megállítani ezt a betegséget nem is lehet, de szépen lelassult ennek a lefolyása. Sajnáltam a hölgyet nagyon, de ez van sajnos. Ha ritka is hogy ez a te korodban lévő embereknél előforduljon, én tapasztalatból mondom sajnos neked, hogy előfordulhat. Én nem emiatt a betegsége miatt kezeltem-illetve kicsit igen is meg nem is. Csak a közérzetén, az ezzel a betegséggel járó közérzetromláson javítottam kicsit tünetileg- tehát átmenetileg emiatt, mivel sajnos ennél a betegségnél sajnos tartós közérzetjavulást, s gyógyulást főleg, nem tudunk elérni.
2018. febr. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!