Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Zsibbadó, nehéz láb?

Zsibbadó, nehéz láb?

Figyelt kérdés

Már egy hete érzem, hogy estefelé elnehezedik a lábam. Olyan mintha zsibbadna, de nem annyira, mint mikor sokáig nem mozog és rendesen kellemetlen érzés, mikor elindul a vérkeringés. Csak a lábfejemben éreztem, de már az egész vádlim, s néha a combomban is érzek szúrkálást. Csak a jobb lábam ilyen. Fájdalom nincs, csak ez az elnehezedés, és néha az izom is rángat itt ott, pár másodpercig.

Emellett a bal kezem is gyenge, mintha nem a saját helyén lenne, kényelmetlen. Legjobban a kis ujjamban érzem a gyengeséget, be sem hajlik rendesen ez az ujjam. Neten sokféle betegség tünete ez, pl Sclerosis multiplex, vagy Guillene-Barre szindróma, S van még pár rémísztő dolog. Nagyon sokat stresszelek az elmúlt két hétben, pánikrohamom is volt. Nyugtatót szedek, már picit kiegyensúlyozottabb lettem. De a lábam és a kezem még mindig zavar, és állandóan azon kattogott, hogy nincs e komoly bajom. Tudom, menjek orvoshoz. De most nincs lehetőségem, még pár napig. Nemrég csináltam vérképet ez, az teljesen rendben volt. Kérem, akinek van tapasztalata ilyenben, segítsen. mi lehet az oka ennek, S hogy gyógyuljak meg? Lehet csak a stressztől ilyen tünetem?


2018. márc. 1. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a dili által produkált szubjektív érzések összekeverednek az objektív tünetekkel és orvos legyen a talpán, aki itt ki tud igazodni. Akár egyhelyben ülő vagy álló munka, dohányzás okozta kezdő érszűkület is produkálhat ilyen tüneteket.
2018. márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Át érzem:(

(Várom én is a válaszokat)

2018. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!