Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szinte minden utazásomat...

Szinte minden utazásomat megkeseríti a rosszullét, teendő?

Figyelt kérdés
Tehát általában mikor buszozok(45perc) néha rám jön a hányinger és nemis birok beszélni mert öklődöm kell.A hidegtől is van hogy igy érzek, vagy akár reggel vagy este mikor felkelek/lefekszek aludni. Gyomorégés is néha hozzájárul. Eddig nem találtam semmit erről, valakinek valami hasonló? Vagy valakinek tippje mi lehet?

2018. márc. 2. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet pánikbetegség is, vagy sima utazási betegség.Írass fel Daedalont (lehet, hogy álmosít, de nem biztos és lehet, hogy elég egy fél is), próbáld ki, bár hosszú távon napi szinten nem célszerű szedni. Lelkileg rendben vagy? Odafele és visszafele is hányingered van?
2018. márc. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsö lépésben nem ártana egy kivizsgálás, mert lehet gyomorprobléma vagy reflux is.
2018. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hat lelki dolgaim szerintem nem hatnak ki(vagy kitudja a szervezetem hogy gondolhatja..)

Egyebkent 18/L

De van amikor éhgyomorral is rosszul vagyok es amikor ettem akkor is..

2018. márc. 2. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy kezdődött a pánikbetegségem hogy buszon hányingerem lett és öklendezni kezdtem. Ekkor még nem tudtam h az..
2018. márc. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mit foglal magába a pánik betegség?
2018. márc. 3. 00:29
 6/7 szenes43 ***** válasza:
A pánikbetegség minden formában megnyilvánul.Kapkodod a levegőt,feldobog a szíved,összeszorul a gyomrod és öklendezel. Mindezt én átéltem 15perc buszozásnál ha nem kaptunk sorompót. Az katasztrófa, volt hogy leszálltam ha kinyitotta a vezető az ajtót. Az a szomorú ebben hogy egy idő után a sok negatív élménytől depressziós leszel.
2018. márc. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a magyarázatot. Hát nekem hasonló hogy kapkodom a levegőt nincs meg nagyon a szívverés sem tehát ez valószínű vagy kizárva vagy nálam csak nem jelennek meg ezek a tünetek.
2018. márc. 3. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!