Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fenék és ágyék izzadása ellen...

Fenék és ágyék izzadása ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már nem csak a gatyám,hanem a párnám is tiszta büdös,amin ülök.Ezt is kenjem dezodorral,mint a hónaljat?

2018. márc. 16. 03:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen javasolt a napi többszöri zuhanyzás, illetve lehetőleg természetes anyagú (pamut) ruházat viselése, amiben nem izzadsz annyira. A Sol. antisudorica patikában (vény nélkül is) kapható szer, sokaknak beválik fokozott izzadás esetén.
2018. márc. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hintőporozd.
2018. márc. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A hintőpor ilyenkor már semmit nem ér, max kisbabáknak.


A solutio antisudoricát próbáld ki, ahogy előttem is írta valaki.

Patikában megkapod, kb 400 ft.

Én a hónaljamra kezdtem el használni évekkel ezelőtt, mert fürdés után 10 perccel már tiszta izzadt voltam télen is, hiába bármilyen dezodor meg púder meg fürdés.

Ez meg 1 hét alatt megoldotta a problémát, el sem akartam hinni. Azóta simán fel tudok venni pl szürke feszülős felsőt, legfeljebb 40 fokos hőségben látszódna némi izzadtság.

Mielőtt használod, szőrtelenítsd le az izzadó területet.

Aztán vattapamaccsal kend át.

De ne rögtön a borotválás után kend át mer akkor bepisilsz úgy fog csípni!

Várj vele 1 napot, hogy lenyugodjon a bőröd.

Ne ijedj meg ha pár nap után nagyon kiszárad a bőr, olyankor hagyd abba a kenést és várj egy pár napot míg helyreáll a hidratáció, és krémezd, ne sebesedjen ki.

Aztán pár nap után ha úgy érzed, hogy megint izzadni kezdene, akkor fürdés után (!) újra kezdd el kenni.

Egy idő után meglátod, hány naponta kell használni, hogy ne is izzadj de ne is legyen tök száraz.

Én már csak 2-3 hetente 1-2 alkalommal használom.

35n

2018. márc. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utána nézek,köszi
2018. márc. 16. 12:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Le kéne szokni a boxerről.
2018. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mi a baj a boxerral?A fecskegatya jobb?

Nincs nyitva a gyógyszertár,szerintem bekenem dezodorral

2018. márc. 16. 22:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, jobb.

Legfőképpen pont azért, hogy ne süljön bele az ember, mint a mellékelt ábra mutatja.

2018. márc. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Milyen mellékelt ábra?A fecske még szűkebb,mint a boxer,sokkal jobban tapas az ágyékhoz
2018. márc. 17. 01:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Szűk annak, aki kicsit vesz. A boxer legalább 2x akkora felületen gátolja a bőr légzését, különös tekintettel a legizzadósabbra, a hajlatokra.
2018. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!