Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Menstruáció után előfordulhat...

Menstruáció után előfordulhat levertség, depresszió jellegű tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig sosem tapasztaltam hasonlót, hétfőn jött meg, semmi bajom nem is volt. Csütrötökön bulizni mentünk párommal, kicsit ittunk is, éjfél tájt értünk haza,már ekkor éreztem magamon, hogy nem jó a közérzetem, a sírás kerülgetett. Tagnapra már abszolút kinőtte magát a dolog, nagyon nyomott voltam, aztán végül el is tört a mécses, de én sem tudnám megmondani, hogy pontosan mi bajom volt. Utána kicsit jobban éreztem magam, tegnap délután jöttem haza barátomtól, és így megint visszajött ez az egész rosszkedv, ma is egész nap a sírás kerülgetett, de nem tudom mi az oka. Korábban kezeltek depresszióval, de ez mára teljesen elmúlt, és most nem tudom minek betudni ezt a hangulatingadozást, mert korábban nem tapasztaltam hasonlót.

19/L



2018. márc. 17. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami elbarmolta a hormonhaztartasodat, s a menzes rosszul billenti. kellene full pajzsmirigy panel, s egy fejlodokepes kutato endokrin doki
2018. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ez van. Mindig az utolsó napon meg utána vagyok lelkileg rosszul. Előtte semmi.
2018. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!