Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rossz a közérzetem, feszült...

Rossz a közérzetem, feszült vagyok, ingerlékeny, régebben voltak öngyilkosságra hajlamos gondolataim meló közbe is sokszor úgymond szorongok mit csináljak? Bele őrülök már.

Figyelt kérdés

Orvosom megállapította hogy depressziós vagyok pár gyermek kori traumából kifolyólag szedem a rexetint este a lamolepet meg közbe a xanaxot hogy kibírjam a napokat a gyárba,de most tényleg nincs más megoldás akkor tegyem tönkre magam? A doki azt mondta az sem jobb ha nem szedem a gyógyszert és akkor meg az miadt szar.

Munkahelyen tényleg muszály néha egy xanaxot bevennem mert nem bírnám már nélküle,de az meg azért eléggé leviszi a pulzusomat is multkor is megmérték a gyárba nagyon alacsony volt. Nem tudom mit csináljal de már egyre inkább elegem van jár valaki hasonló cipőben vagy tudna adni hasznos tanácsot?


2018. márc. 19. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
én nekem nem tudják megállapítani k bajom van. folyamatos szédülés és rosszullétek. nyugtatót akartak nekem is adni de köszönöm szépen ki hagytam! most már elgobdolkodtató mert ingerlékeny is vagyok de akkor se akarok zombi lenni :D én olyan szinten vagyok , hogy már utálok kimozdulni otthonról! ja pulzus nelem az átlag 100 :( nagyon pörög a szívem. egyébként átérzem mit élsz át és ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan 24/F
2018. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a Lamolepet 2x1 epilepsziára szedem. A Xanaxot (Frontint) csak este veszek be, mert úgy elálmosít, letompít, hogy elalszom ültő helyemben és baleset is ért, megvágtam magam fexel ha vezetek, még rizikósabb. Szóval szerintem azokat csak este. A másik óriási veszély, ha üzemorvosi, vagy jogsi alkalmassági vizsgálatra mész, és kifogsz egy szemét dokit, aki ez miatt alkalmatlannak minősít, akkor nagyon rábszol.
2018. márc. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!