Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gördülő cipőről mi a tapasztal...

Gördülő cipőről mi a tapasztalata annak, akinek van ilyen? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
Jófogáson láttam eredeti RYN cipőt 19e-ért, de nem értem, ez hogy lehet ilyen olcsó?
2018. márc. 19. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Az volt a legjobb és legkényelmesebb cipőm, amit idáig hordtam. Öt évig nyúztam, én akinek max. egy évig bír ki a normális. Még most is hordanám, de már csak ház körül hordhatom. Most egy újat akarok venni.
2018. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kínait használtam, így az anyagminőségről nem kívánok nyilatkozni. Annyi tény, hogy nem fáj annyira benne az ember lába (bár egy jó lúdtalpbetét hatása csaknem ugyanilyen. Viszont mivel megemeli az ember magasságát és domború a talp, ezért a statikát és a járási biztonságot befolyásolja. Könnyebb benne megbotlani, ha az ember nem emeli megfelelő magasra a lábát.
2018. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!