Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehetek magabiztosabb?

Hogy lehetek magabiztosabb?

Figyelt kérdés
Az a helyzet lassan 22 éves leszek és az önbizalmam nagyjából egyenlő a 0-val. Érzékeny vagyok talán túlságosan is és sértődékeny . Ez férfiként nem előny. van hogy egy beszólás amit munkahelyemen kapok az egész napomat elrontja és munkaidő alatt is ezen gondolkodok miért mondhatták vagy komolyan gondolta-e. nekem nem megy ez a leszarom dolog. Ha egy kicsit kellemetlennek érzek egy adott szituációt egyből elvörösödök néha kicsit olykor nagyon. Úgy fél éve ért véget egy komoly kapcsolatom talán ez is közre játszott benne bár előtte sem voltam egy alfa hím. Mindig is irigyeltem azokat akik teljesen magabiztosak és tesznek a világra és valahogy a nőknek is sokkal jobban bejönnek ezek a férfi típusok. Én állandóan aggódom és görcsölök mindenen olykor nagyon erős gyomorgörcsöm is szokott lenni . talán neveltetésből adódóan vagy valami kiskori trauma lehet az oka. Ezeket egyáltalán nem mentségként hozom fel vagy önsajnáltatásból hanem mert változtatni szeretnék. tudom hogy van akinek ez veleszületett "képessége" ,hogy talpra esett és magabiztos de úgy tudom némiképp tanulható is. Előre is köszönöm a segítséget. nem akarom úgy leélni az életem mint egy önbizalom hiányos anyámasszony katonája
2018. márc. 20. 20:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!