Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden reggel furcsa, kellemet...

Minden reggel furcsa, kellemetlen érzéssel ébredek. Gyomorideg?

Figyelt kérdés

A rekeszizmom táján van. Olyasmi mint az izgulás, pedig nem izgulok. Olyan, mint amikor a vidámparkban a hullámvasút elindul lefelé, vagy az ember zuhanni kezd. Néha suliban is van, pl dolgozat vagy olyan óra előtt, amit nem szeretek v. amire nem készültem. De reggelente hétvégén is van, amikor nincs suli! Mitől lehet ez?

Ezenkívül már egy éve lelkileg se vagyok a csúcson, az utóbbi hetekben szívesen eltűntem volna, lehet hogy a gyomoridegnek ehhez van köze?



2018. márc. 24. 08:18
 1/2 anonim válasza:
100%
Igen, lehet! Nem ártana ha felkeresnéd a sulipszichológust, hogy leküzdd ezeket a félelmeket, stresszhelyzeteket,megbeszéld vele a lelki problémáidat. Sokat segít, nekem is voltak hasonló tüneteim, már elmúltak! Jobb ha kibeszéled magadból a gondokat hidd el.
2018. márc. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Járok hozzá, de sajnos csak nagyon ritkán tud fogadni :/
2018. márc. 25. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!