Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depressziora valami?

Depressziora valami?

Figyelt kérdés
21 eves lany vagyok, a (volt) parommal nagyon nehez idoszakon vagyunk tul, szakitottunk is, de meg tartjuk a kapcsolatot. En tul tettem magam rajta, miatta nem erzem magam rosszul, jarok emberek koze, bulizni, baratnozni stb. Megis olyan hangulatingadozasaim vannak, amit nem ertek. Vannak jo napjaim, amikor elkepszto boldog vagyok, de alt. a beka feneke alatt erzem magam. Sokszor nincs kedvem semmihez, az alap napi feladatokat is kuszkodve vegzem el, motivalatlan vagyok, szomoru, sokszor legszivesebben elsirnam magam, pedig nincs okom ra. Pl zeneket nezek youtube-on, es mar erzem a konnyeket a szememben, de vissza tartom. Pedig semmi okom nem lenne sirni. Maganyosnak erzem magam, pedig a barataimmal sokat vagyok. Celtalannak erzem az eletem, nem talalom a helyem. Ha unatkozok, azt kivanom bar lenne masnap es mehetnek suliba, ha pedig ott vagyok, haza akarok menni. Nem ertem ezt. Hallottam a radioban kulonbozo hangulatjavito teakrol, ezek hatasosak lehetnek? Vagy valami egyeb tanacsot tudtok adni? Kezdek elveszi magamban.

2018. márc. 27. 17:15
 1/3 A kérdező kommentje:

Elveszni*

Bocsi az esetleges hibakert

2018. márc. 27. 17:16
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is ezt éltem át nemrég, de rájöttem, hogy semmi értelme csak magamat készítem ki. Elkkezdtem olvasni és tanulni, mert leköt.
2018. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!