Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányinger és szédülés az...

Hányinger és szédülés az ágyban, és ha felálok erősebb a tünet. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A bátyám azt mondta este nem ettem, de igen is ettem és a folyadékbevitelem is megfelelő. Egy nap 2-2,5 liter. Nem tudom mi ez

2018. márc. 29. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen, utána ki is dobtam a taccsot, aztán jó lett.

Valami rosszat ehettél :)

2018. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor kezdődött? Nem fáj semmid? Füled nem zúg? Volt pasimnak volt ilyen neki meniere szindrómája van. Remélem neked nem mert ezzel nem igazán lehet mit kezdeni. Habàr ehez társul a fülzúgás. Van még a BPPV betegség is ez is olyam mint a meniere ez sem jobb. Szerencsésebb esetben megúszod egy belső fül gyulladással. Ha ez délutánig nem múlik mentőt kellene hívni. A meniere meg BPPV azt hiszem azok a szédüléses rohamok pár óra alatt elmúlnak. Nem kell betojni én is feszt szaladgáltam exemmel a mentővel. Igaz a 3. alkalom már felesleges volt mert nem tudtak vele mit kezdeni. Azért mondom hogy remèlem megúszod más betegséggel ami gyógyítható.
2018. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fejfájás de nincs fülzúgá. Viszont reggelre valamivel jobb lett
2018. márc. 30. 09:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ettél valamit amiben volt valami vegyszer. Én egyszer jégcsapretektől szédültem 2 napig. Esetenként az is jót tesz ha tartasz egy koplalós napot. Ez nem azt jelent, hogy semmit se eszünk, hanem csak rizst kompótot, krumplit, almát, répát. A mézet is engedni szokták, mert az könnyem emészthető. Tej féléket és zsírt nam. Ennek az a lényege, hogy amennyiben valami "mérget" ettél akkor kap a májad egy kis időt és szabadságot, hogy a méregtelenítéssel tudjon foglalkozni
2018. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: szerintem a jcsap.retek permetszeres volt
2018. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. ápr. 4. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!