Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan mulasszam el a hányingert?

Hogyan mulasszam el a hányingert?

Figyelt kérdés
Tegnap véletlenül gluténérzékenyként fehérkenyeret ettem. Ma reggel láz, hányinger rámjött, hánytam is elég sokat. Aztán most ebédeltem kicsit, de újra hányingerem van és nem akarom az ebédet is kihányni, mit tegyek? :( tegnap este óta szenvedek...

2018. márc. 30. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél Daedalont
2018. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Éss kihánytam az egész ebédem. :( De vettem be daedalont teával és azóta csak teát ittam, abból is keveset.

De az orvosom nem fog nekem örülni. :/

2018. márc. 30. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:
De miért eszel, ha hánysz? Pihentesd a gyomrod, ne leterheld
2018. márc. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért ettem ebédet, mert akkor már nagyon éhes voltam és az előtte lévő hányástól pillanatnyilag(kb fél óráig) sokkal jobban éreztem magam.

Most is pl érzem, hogy korog a gyomrom, meg minden, de csak pár falat perecet ettem.

2018. márc. 30. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább vírus...
2018. márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma már semmi bajom nem volt, láz sem és az étvágyam is megjött, szóval szerintem a fehérkenyér volt a baj. :( De jó volt tanulságnak ez a végigszenvedett nap..
2018. márc. 31. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!