Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van nagyon alhatnékom? 22/L

Miért van nagyon alhatnékom? 22/L

Figyelt kérdés
Régebben soha nem aludtam délután, de pár hete folyamatosan aludni akarok reggeltòl estig. Pedig péntek óta szünetem van, és hétfőn vizsgák de olyan kedvetlennek érzem magam hogy csak aludnék és csak telnek a napok a semmivel.

2018. ápr. 5. 18:44
 1/2 Kirle083 ***** válasza:

Az alábbi válasz nem helyettesíti az orvosi konzultációt! Véleményem szerint vitaminhiány is állhat a háttérben, amely nem betegség, csupán hiányállapot. Itt egy videó linkje: [link]

Még több videót találsz:drlenkei.hu-------->Tudnivalók------->Tudni jó kisfilmek. Nagyon ajánlom az Egészségünk titkai c. előadást! Szívem szerint bár hosszú, ezt ajánlanám előszőr megtekinteni!Nekem használt!

2018. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kirle083 ***** válasza:
2018. ápr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!