Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel dobjam fel magam este,...

Mivel dobjam fel magam este, hogy ne legyek fáradt?

Figyelt kérdés
Én ilyen reggeli pacsirta vagyok, reggel vagyok élénk és napközben is, de este 18 óra után az energiaszintem jelentősen lecsökken. A férjem egyik válási oka az volt, hogy ő még nem akar 21 órakor lefeküdni. (Sajnos nem volt hálószobánk, 1 szoba volt az életterünk) Kávézni nem szeretnék már délután, mert elég nehezen alszom el így is. Mit javasolnátok? Mivel dobjam fel magam?

2018. ápr. 5. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Használj spirulinát. Kitünő vértisztító és májregeneráló termék.
2018. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez irigylésre méltó, hogy időben lefekszel aludni és nem kattog az agyad esténként hülyeségeken.

Mondjuk 21 az kora. 22 és teljesen okés a dolog.

2018. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mozgás. Este 6ra járok edzeni, 2 óra erősítés, 40 perc kardió. 9re érek haza. Annyira felpörget, hogy nem vagyok fáradt 11 ig.
2018. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
(5:30kor kelek minden nap)
2018. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

...de azért a bioritmusod nem kéne erőszakkal felrobbantani.

Mások meg fahéj – méz keverékét hasznáták néhányszor naponta (főleg d.u. 3 óra tájt, mikor a szervezet aktivitása kezd csökkenni), egy héten belül igazolták a szervezet aktivitásának a helyreállítását. (1EK méz: 1KK fahéj 1 pohár vízben elkeverni)

2018. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fizikai munkát végzek a munkahelyen, emellett mindenhova biciklivel járok. Este már nem igényli a szervezetem a mozgást.
2018. ápr. 5. 20:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Egész napos fizikai munka után nem is csodálom, hogy nem igényli!
2018. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!