Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van az hogy a nap...

Mitől van az hogy a nap bármely szakaszában elkezdek szédülni, émelyegni? Ilyenkor csak le akarok ülni vagy feküdni. A családom nem hisz nekem azt hiszik hogy csak lusta vagyok, pedig nem.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 10. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy leesik a vércukrod.

Étkezéssel hogy állsz?

Vashiány is okozhat ilyen tüneteket, vérnyomás is, stressz....

Sok mimden lehet, háziorvost ajánlom első körben. Ha viszont tartasz magadnál pl szőlőcukrot, bekapsz egyet és elmúlik, akkor a cukrod ingadozik.

2018. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Iszol meg alszol eleget?
2018. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Általában igen. Lehet hogy a szőlőcukrot veszek kipróbálom de az ízét annyira nem szeretem.
2018. ápr. 11. 21:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is nagyon szédülős vagyok...viszonylag sokszor jön rám...nem is konkrét szédülés inkább bizonytalan érzés...mint ha elakarmék ájulni...vannak napok amikor semmi sincs van amikor egész nap...nekem jó volt a cukrom az ekgm és a vérnyomásom is...azt mondta a háziorvosom h lehet az időjárás miatt...azóta se derült ki h mi okozza...
2018. ápr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!