Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon könnyen izzadok, hogy...

Nagyon könnyen izzadok, hogy tudhatnám ezt visszaszorítani?

Figyelt kérdés
Edzésre járok minden nap, elég jó fizikummal rendelkezem, de túlságosan könnyen megizzadok, a tenyerem alapból majdnem mindig izzad. 16F

2018. ápr. 14. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Driclor vagy Idros izzadásgátló
2018. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én Exodor izzadásgátlót próbáltam és bevált amikor serdültem. Herbáriában lehet kapni,akkor még kb 700 Ft volt. Hátrányai annyi volt hogy meg kellett hagyni száradni mert spray,illetve mikor már napi rendszerességgel használtam szárította a hónaljam olyan szinten hogy fehéren pergett le rólam. Olyankor mindig kentem rá egy kis Nivea krémet(mikor már alaposan beszívta a bőröm). Én mindig csak zuhanyzás után ,este fújtam 1-1-et. Jelenleg AMWAY golyós dezodorját használom,ami drágább kategória(2-3000Ft között mozog az ára),de fél évig is elég egy olyan tubus,van hogy elég minden második nap kennem. 22/L
2018. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!