Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fiatalon porckopással küzd...

Fiatalon porckopással küzd valaki? Mitől lett?

Figyelt kérdés

Hány évesen alakult ki és hány éves vagy most?


Milyen ezzel élni?

Valami javít rajta? Valamit tanácsolt az orvos?


2018. ápr. 14. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány évesen alakult ki és hány éves vagy most?

Az életemet végig kínlódtam, amióta az eszemet tudom, mindig fájt valami. 44 évesen sokízületi elváltozásnak diagnosztizálták. Most 56 vagyok.


Milyen ezzel élni?

&ar!



Valami javít rajta?

Igen, kerülni kell az adalékolt, tartósítószeres, gyári kajákat, és mindent alaposan meg kell rágni.


Valamit tanácsolt az orvos? Ifjabb koromban -mert akkor még nem volt MR,- az ortopédus lúdtalpbetétet írt, vagy háromszor is. Majd 44 évesen is két orvos is felírta. Aztán egy idegorvos elküldött gerinc MR-re, majd fájdalomcsillapítót írt fel. De én már a legerősebb fájdalomcsillapítókat is kipróbáltam, tehát ki sem váltottam.


Ne bízz az orvosokban, ha az egészséged a tét! Az orvosok csak tüneteket kezelnek, és arra törekednek, hogy ezt minél tovább tehessék!

2018. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

29 vagyok, kb. 9-10 éve.


SLE-m van, ízületi gyulladással jár.

Vele élni még elmegy, bár a télen két perc alatt mozdíthatatlanná és iszonyú fájdalmassá fagynak az ujjaim, tédelni nem tudok, a csípőm is hamar fájni kezd, valamint állni sem tudok sokáig, mert a gerincem, a bordáim is égnek.


Elég rossz így élni, de ez van, lesz még rosszabb is, de legalább szülni nem fogok :)

2018. ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Fiatalon nem jellemző.
2018. ápr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!