Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől és miért tör rám?

Arnyekatukorben kérdése:

Mitől és miért tör rám?

Figyelt kérdés
Majdnem mindennap ( 16 éves fiú vagyok ) rámtör suliban a hő érzet, remegek és csak a friss levegő segít ( vagy nem ). Nem cigizek, nem iszok, semmi ilyesmi. Vitaminokat szedek, gyakran vagyok kint a levegőn. A szivemmel semmi gond nincs, viszont csak suliban tör rám, ritkaság, ha otthon is. A bezártság, a sok ember sem lehet az ok, mert akkor eddig is jelentkezett volna, viszont csak most kezdett, pár hónapja.
2018. ápr. 17. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a vitaminoktól voltak ilyen tüneteim. Nem tudom mit és mennyit szedsz, de ha mégis, akkor étkezés után vedd be, és sok folyadékot igyál apránként.
2018. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%
Gondolkodj el azon, van-e valami a suliban, ami nyomaszt, szorongást okoz. Sokszor egy apróságnak gondolt dolog is tud problémát okozni.
2018. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!