Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha egyszerre két xanax-ot...

Ha egyszerre két xanax-ot veszek be, mire számíthatok? Gyorsan elalszom?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az altató?Én azt hittem nyugtató :O
2010. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Az nyugtató, nem altató.
2010. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az alprazolám lehetséges mellékhatásai.

szédülés

gátlások csökkenése, félelemérzet megszűnése

depresszió, öngyilkossági gondolatok

hallucináció, nyugtalanság

hiperaktivitás

szédülés, ájulás

csökkent vizeletkiválasztás

fejfájás

beszédzavar

amnézia

étvágyzavar

homályos látás

székrekedés, hasmenés

csökkent nemi vágy

szájszárazság

idegesség, alvászavar

gyors szívverés

ilyen mellékhatások mellett lehet jobban meg kellene gondolni hogy tényleg egy komoly nyugtatót szedsz-e, vagy ha tényleg álmatlanságban szenvedsz akkor kikéred orvos véleményét, és valószínű kapsz valami megfelelőbbet.

2010. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ne vegyél be kettőt, reggelre garantált olyan leszel mint akit fejbe vágtak, emellett hányinger, szédülés jelenzkezhet )nálam jelenkezett nagyon rossz volt)

inkább ha már nagyon muszáj vmi homeopátiást, emellett relax, meditáció, könnyű séta, olvasás, meleg fürdő meleg tej stb

2010. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem mindegy, h hány mg-os... 0,25, 0,5, 1 stb. egyébként igen, gyorsan elalszol majd. Apu is xanaxot szed altatónak.
2010. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
és reggel ugye sokáig tudok majd aludni ? minden összejött, egész nap/héten sírtam. szeretném magam kipihenni, remélem sokáig fogok tudni aludni.
2010. jún. 12. 21:23
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha altatóra van szükséged, ne a Xanaxot használd, akkor már inkább a Stilnoxot vagy rokon készítményt. El fogsz aludni a Xanaxtól is, de piszok könnyű rászokni, és annál nehezebb lejönni róla. Ha szorongásaid is vannak, az más tészta, akkor jól jöhet a Xanax/Frontin, de hosszabb távon akkor sem szokták ajánlani. Az alap pedig az, hogy vényköteles szert (főleg) nem szedünk orvosi kontroll nélkül...
2010. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

szerintem inkább ne vegyél be semmit. próbáld meg ezek nélkül jobban kipihenni magadat. beszéld meg a gondjaidat valakivel vagy esetleg egy tartalmas kikapcsolódás után is jól fogsz tudni aludni. a kezdet: 0,25 xanax, majd 0,5, 1, 2, 0,5 rivo, 1, 2, majd ...x2mg rivo...

a felnőttek így szokták levezetni a feszültségeket, bedobnak 1-2 tablettát, legalábbis megpróbálják.

2010. jún. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hát..Én már vettem be egyszerre kettőt...Körülbelül fél óra elteltével teljesen lelassultam nem is tudtam magamról alig tudtam állni a lábamon még szinte beszélni is lusta voltam...Nem álmos lettem, csak egyszerűen mintha leéépültem volna...De szerintem ne vegyél be, ne kövesd el ezt a hibát
2010. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A nyugtatót inkább hanyagold! Este fele kerüld a kávé tea és kóla fogyasztást. Vannak természetes altató szerek is mint a komló és egyéb növények. Ez egy komplett keverék:

[link]

2010. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!