Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elvesztettem mindenkit, mit...

Elvesztettem mindenkit, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Meghaltak a szuleim, a tesom, legjobb barátnőm, párommal szakítottam..

Teljes ürességérzes, öngyilkos akarok lenni kb.. Valaki hasonló cipőben? 17/l



2018. ápr. 26. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
A szabadságodat elveszítetted? Ha nem,örülj neki. A szabadságnál nincs fontosabb. Ezt onnan tudom,hogy teljesen le akar korlátozni egy megalomán,elnyomó személy,aki mindenért veszekszik velem,mint ha csak egy rongybaba lennék.
2018. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Én őszintén sajnálom. Nem szabad gyáván viselkedni és élned kell! Higgy nekem, a kiút vár rád. Boldog életed lehet még, lesz saját családod és hidd el, hogy te is számítasz. Fel a fejjel! 19/f
2018. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem szólhat bele az életedbe! Szabad ember vagy,annál nincs fontosabb.

Azt tedd,amit akarsz. Ne add fel,küzdj a Szabadságért!

2018. ápr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Kivel élsz? Valakivel biztosan mivel még kiskorú vagy így teljesen biztos nem vagy egyedül.

Ez van....sz@r ami veled történt. De most mit tudsz tenni? Próbáld kihozni belőle a maximumot. Öngyilkos is lehetsz csakcmenj biztosra mert ha a halál helyett tolószékben kell leélned az eleted az tenyleg főnyeremény lesz.

2018. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hogyan haltak meg?:( Egyszerre?:O
2018. ápr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs senkim. De nem is ez a legnagyobb baj,hanem hogy a közvetlen van egy rendkívül hataloméhes,uralkodni vágyó,más életébe avatkozó nyomorult kis pondró,aki minden szarba beleugat. Ha valamit nem őfelsége kedve szerint csinálok,azonnal felemeli a hangját és bűntudatot keltve lealacsonyító dolgokat mond. Állandóan a saját hülyeségeivel traktál.
2018. ápr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fogadd részvétem!

Az biztos, hogy családi háttér nélkül nagyon kiszolgáltatott az ember. De nem a családból élünk, tehát kellene valami szakmát tanulnod és akkor megteremtheted az önállóságodat. A gyász veszteségét csak az idő múlása gyógyítja. Nehéz életed lesz készülj fel rá. Az öngyilkosság nem megoldás semmire. Ezt a probatételt kaptad az élettől, igyekezz helytállni. Sok sikert, eredményes boldog életet kívánok neked!

2018. ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

pont tegnap történt egy ilyen baleset anya apa meghalt a huszonéves lányuk árva lett

[link]

2018. ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!