Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szívroham vagy szívinfarktus...

Gabriellacica kérdése:

Szívroham vagy szívinfarktus vagy panik roham lehet?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy mindig is magas volt a púlzusom így kardiologiára küldött a doki, szerdai nap ép álltam fel mikor ellkapta mellkasomat egy hatalmas erős szorítás, de kb 3-4 perc alatt elmúlt. Másnap mentem kardiologiára csinált az orvos egy EKG-t mondta ilyen fiatalon nemszűkséges további vizsgálat mert ebbe a kórban nincs szívprobléma (22) hát oké eljöttem. De ma újra elkapott és hosszan tartott..légszomj kiséri,halál félelem. Kérdem én..egy EKG ki mutatná ha gond lenne? mert az orvosi ügyelet nemjön ki megvizsgálni.És félek hogy infarktusom lesz
2018. ápr. 27. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pánikroham, de menj el másik orvoshoz is a biztonság kedvéért.
2018. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon akarod, előbb-utóbb össze fog jönni. Ismerősen cseng a neved, Írtál már ide párszor. De szerintem vegetatív vagy, tedd rendbe az életed.
2018. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!