Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egész nap borzasztóan fáj a...

Egész nap borzasztóan fáj a fejem. Alvásig mitől múlhatna el a fájdalom?

Figyelt kérdés

Reggel óta borzasztóan fáj a fejem. Nem vagyok beteges, se egy nagy gyógyszerszedő de muszáj voltam bevenni délelőtt egy Cataflamot. Ami elég erős, de semmit nem használt. Voltam kint egy ideig, de szédültem is. Megbolondulok már. Valakinek valami tipp hogy mitől múlhatna el? Mert így éjszaka sem fogok tudni aludni.

23N


2018. ápr. 28. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Front , légszomj . Kerüld a zsíros nehéz ételeket nassot alkoholt szénsavas cuccokat . Lehűlés vihar előjele is lehet .
2018. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán rossz gyógyszer vettél be. A fejfájást sok inden okzhatja és a cataflam éppen, hogy nem mindenkinél csillapítja a fájdalmat, erre inkább az algopirin jó, esetleg valami ibuprofen-típusú hőcsökkentő, de még az aszpirin (vagy kalmopirin) is megfelelő lehet. Egyébként meg szénsavval dúsított ital nagyobb adagja (2 pohár) is használhat, most este már nem ajánlom az erős kávét vagy erős teát citrommal (citromlével), mert az az keringési s érfal-jellegű problémára is megoldás lehet (alvásidőn kívül).
2018. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem a cataflam általában szokott segíteni azért vettem ezt be. Algopirint sajnos nem tudok szedni mert ha beveszem akkor érzem a szagát egy nap múlva is, úgyhogy inkább kihagyom.

Köszi a tippeket:) Lehet valami front közeleg, vagy nem tudom.. Nem jellemző rám ez.

2018. ápr. 28. 19:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fáj, pláne, ha szédülsz is, akkor ugorj el az ügyeletre!
2018. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg flector porod nincs? Nekem egyszer egy hétig borzalmasan fájt a fejem, végül vettem be flectort és az mulasztotta el.
2018. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még vettem be egy cataflamot, és jobban érzem magam végre. Ha holnap is így fogom magam érezni akkor viszont lehet bemegyek az ügyeletre.. :/ De legalább most fogok tudni aludni.

Ezt a port amit írtál, viszont felírom magamnak és amint megyek gyógyszertárba beszerzem. Köszönöm mindenkinek a segítő válaszát!!:)

2018. ápr. 28. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Igyál sokat ilyenkor. Vizet gyümölcs teát
2018. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! megfogadom a tanácsot!:)
2018. ápr. 29. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!