Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Agyrázkódás tünetei mikor...

Agyrázkódás tünetei mikor jelentkeznek?

Figyelt kérdés
Délben fenekére estem, és hatalmasat "zakkant" a fejem. Nagyon fájt. Erre rogton bepanikoltam, hogy agyrazkodasom lett, mert félek a hányástól. Azóta is fáj a fejem, és nem tudom, hogy azért mert már bebeszelem vagy agyrázkódást kaptam. Volt egy idő amikor nem gondoltam rá addig jobb volt szóval lehet, hogy csak pánikolok. Mikor jelentkeznek a "komolyabb" tünetek? Éhes vagyok, de enni se merek, mert ha agyrazkodas akkor ne legyen mit kihanyni..
2018. máj. 9. 16:16
 1/1 anonim válasza:
Amikor nekem agyrázkódásom volt akkor azonnal éreztem hogy valami nem stimmel, volt egy kis eszméletvesztésem is, és nagyon rosszul voltam utána, pár órával az eset után pedig hánytam is. Persze gondolom több "szintje" van az agyrázkódásnak is. Sajnos azt nem tudom megmondani hogy neked tényleg agyrázkódásod van-e, de remélem tudtam segíteni.
2018. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!