Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a fejem 2 hete?

Mitől fájhat a fejem 2 hete?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 hete szinte minden nap erős fejfájásom van. Front lenne? Fejfájós típus vagyok, érzékeny a frontra, migrénes. Ez elő-elő szokott fordulni... na de így állandóan még soha... azt kell még tudni, hogy jó pár hónapja elkezdtem komolyabban edzeni, valamint az utóbbi 2 évben durván stresszes, depressziós időszakom volt... lehet hogy ez a 2 egyszerre nagyon megviselte volna a szervezetemet? És még rátesz a fejfájásra ez a meleg is... Estére szokott előjönni a fejfájás, és egyre erősödik... mikor edzek, talán még erősebb szokott lenni, de előjött a pihenős napomon is. Emellett a gyomrom is mintha fel lenne fordulva, sőt még savat is vélek felfedezni. Én a stresszre tippelek, érdekel a véleményetek. Laborba fogok menni.

2018. máj. 10. 05:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és ezt az alvás sem gátolja már meg, ami korábban segített.
2018. máj. 10. 06:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem magas a vérnyomásod?
2018. máj. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor most összejött minden. És ha összejön akkor állandósul a fejfájás. Nekem 8 évig volt havi 25 napon át. Neked kell felmérni és dönteni, mennyire van szükséged pszichiáter segítségére. Ez csak rosszabb lesz ha nem foglalkozol vele.
2018. máj. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Iszol eleget?
2018. máj. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Iszom eleget, vérnyomásomat nem tudom, viszont 7 éve is ugyanúgy stresszes időszakom után voltak gondjaim vele, meg a vérszegénységgel is. Ezeket kiderítem.
2018. máj. 10. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!