Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akármit eszek pl csirkemell,...

Akármit eszek pl csirkemell, vadhús (a 2 véglet kedvéért) mindentől puffadok. Mit tegyek? Roh@dtúl unim már, higy ennékde a puffadástól csqk nehezen tudok. Tippek?

Figyelt kérdés
Eszek gyümölcsöt. Igaz nem sokat,de eszek. Szedek savlekötőt. Mégis puffadok. Már nem bírom...

#Sjshhssg
2018. máj. 13. 18:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja,és evés után állandóan levegőt büfögök fel. De mire felbüfögöm,a hasam megint puffad....
2018. máj. 13. 18:59
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

A második ugyan elég bunkó stílusban írt, de valamennyi igaza van.


Sok ember van, akinek a hús emésztése ilyen problémákat okoz, és az elhagyásával vagy legalább is drasztikus csökkentésével megszüntethetö a felpuffadás.


Konkrét tapasztalat, nemcsak nálam, hanem más családtagnál is.

2018. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyanezek voltak a panaszaim, bármit ettem attól puffadtam.

Egy idő után ehhez társult hasmenés is, majd 1 évvel később kiderült hogy tejcukor érzékenységem van, ami tönkrevágta a bélflórám.

Jobb lenne ha kivizsgáltatnád magad, és lehet hogy csak pro-prebiotikumra lenne szükséged.

2018. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kétlem,hogy a hústól,mert főlega tésztától,stbtől. A 2 hús csak példa volt,mivel a csirkemell könnyű a vadhús nehéz kaja. :)
2018. máj. 13. 19:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Hagyd el a húst, neked nem egyértelmű?


Nekem sem bírja a gyomrom lassan 10 éve. A bőrös-zsírosabbat igen, de minden, ami színhús attól émelygek, jön fel a savam...

2018. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most a hústól vagy rosszul vagy a tésztától? Döntsd már el...
2018. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Döntsd már el.. kb mindentől nem esett le? :)
2018. máj. 14. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Okés, akkor ne itt kérdezősködj és ne szar gyógyszert szedj, hanem menj el kivizsgálásra.


Én csak a hústól vagyok rosszul , de te lehetsz tejcukor, gluténérzéken, epebajos, stb.

2018. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!