Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ilyen hullafáradt?

Miért vagyok ilyen hullafáradt?

Figyelt kérdés
Hiába alszok sokat,alig birok felkelni. Semmi energiám nincsen,egész nap álmos vagyok,ahhoz is lusta vagyok,hogy wc-re menjek. Semminek nem latom értelmét,minden annyira kilátástalan.

2018. máj. 15. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:

"Semminek nem latom értelmét,minden annyira kilátástalan."


Mivel ezt állítod ez arra utal hogy lelkileg ki vagy merülve és mivel kilátástalan minden agyalsz a dolgokon hogyan lehetne jobb ami a szellemi energiádat kegyetlenül leszívja, és oké alszol, de akkor is olyan álmaid lehetnek amibe szintén a megoldást keresed a problémáidra, csak ez nem tudatosul benned, lehet nem is emlékszel rá. Ez utalhat arra is hogy nem alszol pihentetően, és jár az agyad alvás közben is.

Ez utalhat depresszióra, lényegében az is vagy depressziós, csak annak is rengeteg fajtája van.

2018. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan problémàim vannak,amik nagyon nyomasztanak és úgy erzem soha nem fognak megoldódni.
2018. máj. 15. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán oldódik meg egy probléma magától. Arra nem várhatsz. Ezek szerint lenne tennivalód, nem is kevés. Hidd el igazi sikerélményed lesz, ha csak egyet is megoldasz közülük, és egyszerre mindig csak egyet kell megoldani. Kezd a legegyszerűbbel. Az élet problémamegoldások sorozata! És ez benne a jó! Ne félj a kudarcoktól sem, azok is előre visznek valamiben. Csak a halogatástól, semmittevéstől kell félni.
2018. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem. Az élet kaland. A stressz pusztít.
2018. máj. 15. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Mik a problémáid? Akár privátban is írhatsz:)
2018. máj. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#3 ostobaságot mondasz. a stressz tönkreteszi a szervezetet
2018. máj. 27. 15:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért a biztonság kedvéért csináltass egy vérképet mert én is pint ugyan így vagyok aztán kiderült, hogy vérszegénység okozza. Sajnos ha megborul a szevezetben valami az kihat a mentális állapotunkra is. Nem véletlen, hogy sok pdzichiázrián kezelt beteg csak vérszegény, b12 hiányos vagy b vitamin hiányos....stb. mielőtt eltemetnéd magad adj egy esélyt és járj utána. Persze a stressz is lemeríti a szervezetet. De ha nincs semmilyen hiánybetegséged jobban meg tudsz küzdeni vele. Azzal együtt lehetetlen.
2019. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!