Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezik az, hogy valakinek a...

Létezik az, hogy valakinek a vérnyomása alacsony, a pulzusa pedig magas? (90/70, 100) Mi lehet a gyógymód rá, van egyáltalán, vagy ez egy "állapot" amibe bele kell törődni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen nekem is volt, igaz terhesen, mindkét gyerekemmel.

Nem volt rá semmi gyógymódom.

De menj el a háziorvosodhoz, és kérd ki a véleményét.

2008. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, csak én nem várok babát:) Házidoki szerint ez nem kóros..csak kellemetlen:-S
2008. okt. 30. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha alacsony a vérnyomásod,akkor így próbál a szervezeted korrigálni,hogy gyorsabban dolgozik a szíved.

Lehet szedni ritmusszabályzót,én szedtem évekig betaloc-ot,de egy ideje jól elvagyok nélküle is.

Ha a dokid szerint ez még jó,akkor nem aggódj.

2008. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem kóros (bár ezt kétlem), de a kellemetlen dologgal is kell foglalkozni. Javaslom kérj beutalót belgyógyászati szakrendelésre. Célszerű lenne azt az alacsony vérnyomást beállíttatni. Ha a pulzus akkor sem áll vissza, akkor tovább lehet vizsgálódni. Mindenképpen orvosi javaslatra szedj bármilyen gyógyszert!


Üdv

2008. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!