Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert lilul be a vérvétel helye?

Miert lilul be a vérvétel helye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pénteken reggel voltam vérvételen, amitől egyébként rosszul vagyok, de aki most csinálta nekem nagyon rendes és odafigyelő volt, ezért nem fajt, csak utanna mikor már otthon voltam. Másnapra már nem is fájt, viszont mint minden vérvételnél, most is észre vettem, hogy lila a szúrás körül, miert lehet?



2018. máj. 22. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondták, hogy azért lilul be mert annyira ráfeszülök (nem a tűk a legjobb barátaim). Még régen voltam édesanyámmal, ő lazán tartotta a karját, nem maradt semmi folt a tű helyén. Év mereven tartottam a karom, szemem összeszorítva, meg sem mertem moccanni, majdnem két hétig ott volt egy lila pukli. Ugyanaz az ember vette le a vért.
2018. máj. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dettó.. Én is feszülök... Nem a tűvel van a bajom hanem magával a vérvétellel...
2018. máj. 22. 00:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a gondolattól undorodom, hogy a tű bemegy az erembe és kiszippantja a véremet, pedig ha tűt látok sem undorodom, a vérrel meg pláne semmi problémám

Egy sima injekciótól is rosszul vagyok, ott meg az, hogy belenyomnak valamit a vérembe :D nem lennék drogos b..szki, vagy ha igen, akkor maradnék a poroknál :D egyszer láttam egy filmet, drogozott benne az egyik csávó, mutatta a kamera, hogy beszúrja a tűt, egy kicsit felszív a véréből aztán benyomja az adagot. Azóta is áll a szőr a hátamon, ha csak rágondolok! :D de a kérdésedre visszatérve valószínűnek tartom, hogy csak el kellene lazulni egy kicsit és nem lilulna be, dehát mondani könnyű!

2018. máj. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sosem lilult be, pedig gyűlölöm a vérvételt és be is vagyok tojva tőle. Kis piros pötty, ami már pár óra múlva sem látszik.
2018. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!