Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Felmérők vagy félévik előtt...

Felmérők vagy félévik előtt nem bírok elaludni. Vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem félek az adott felmérőtől, de úgyse tudok aludni. Reggel fél hatkor már kell keljek, de eddig nem aludtam egy szemhunyásnyit sem, pedig már 10 órakor lefeküdtem.(amúgy Erdélyben élek, szóval itt már hajnali 4 óra van)

Már minden módszert kipróbáltam, de nem sikerül elaludnom. Csütörtökön is ugyanez volt, akkor is félévit írtam.

Egyáltalán nem stresszelek az adott félévitől mégse tudok aludni és mostmár tiszta ideg vagyok hogy a kialvatlanság miatt nem fogok tudni gondolkodni. Mit tehetnék, hogy hosszútávon ne ismétlődjön ez meg? És valami praktika esetleg, hogy holnap ne nézzek ki úgy mint egy használt zokni?

16/L


2018. máj. 22. 03:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet tudat alatt mégis stresszelsz valamennyit. Én mondjuk alapból nem sokat alszom vizsgák meg ilyenek előtt (most se), de reggel pár kávé aztán minden rendben. Persze vigyázni kell, hogy ne indulás előtt idd meg, mert lehet segít a bélmozgásodon :D

Nem szokott nagy bajom lenni abbol hogy nem aludtam. Sőt általában tervezem hogy hazamegyek és alszom ezek után, aztán 10ből 9szer nem sikerül.

Amúgy próbálj meg a félévi előtti napra keveset aludni. Mondjuk vasárnap alszol 3 órát, addig tanulsz, hétfőn felkelsz hajnali 4kor, tanulsz amennyit bírsz, aztán este lefekszel és akkor már csak elfáradsz

2018. máj. 22. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!