Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet ez csak aranyér?

Lehet ez csak aranyér?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyok esve. Tegnap este bekentem Reparon kenőccsel ott hátul, és utána a bugyim olyan barnásas lett, mintha véres lett volna kicsit. Aztán cseréltem fehérneműt, majd utána egy nagyon picit megint mintha véres lett volna. Megtöröltem papírzsebkendővel, és olyan egy-két helyen halványan rózsaszínesnek tűnt. Reggelre nem volt változás, viszont pár percel később már a bugyimon, megint olyan barnásas elkenődést vettem észre. Most nem mertek menni wc-re, mert biztos a széklet is olyan lesz. Azért kentem be Reparonnal, mert mintha éreztem volna ott valamit, főleg mikor visszahúztam, mintha visszatartanám a székletet. Megvagyok ijedve, mert ilyet még nem tapasztaltam.
2018. máj. 24. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, aranyér. Erre használtad a Reparont, nem?
2018. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aranyér és végbél berepedés is vérezhet, de nem ártana megnézetned sebészeten ha Reparontól 2-3 napon belül nem javul.
2018. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!